Czwartek, 21 Styczeń 2021
powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast
BIP Rumia

Zapraszamy na specjalny kiermasz kwiatów


Zapraszamy na specjalny kiermasz kwiatówf31.10.2020 r.

Zapraszamy na specjalny kiermasz kwiatów

Odzew na facebookowego posta dotyczącego wsparcia dla rumskich ogrodników był tak ogromny, że postanowiliśmy podjąć kolejne działania w tej sprawie.

Z myślą o rumskich przedsiębiorcach zorganizujemy specjalny kiermasz kwiatów. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (2 listopada) w godz. 15:00-19:00 na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, gdzie zarejestrowani wystawcy będą mogli sprzedawać swój towar.

Ogrodników z Rumi oraz osoby, które w okresie Wszystkich Świętych miały sprzedawać na terenie miasta nagrobne kwiaty, prosimy o dokonanie zgłoszeń najpóźniej w poniedziałek (2 listopada) do godziny 9:00. Wystarczy przesłać mailowo na adres: promocja@rumia.eu pełną nazwę firmy oraz numer kontaktowy do właściciela lub dokonać telefonicznego zgłoszenia pod numerem: 530 613 446. Wystawcy będą zwolnieni z wszelkich opłat.  

Zachęcamy wszystkich mieszkańców, aby wsparli lokalnych przedsiębiorców, dokonując choćby symbolicznych zakupów.

Osoby, które zakupią kwiaty wyłącznie w geście solidarności, nie mając dla nich żadnego zastosowania, będą mogły je zostawić w wyznaczonym punkcie. Rośliny w najbliższych dniach zostaną wykorzystane jako miejskie nasadzenia.

Kalendarz wydarzeń