Środa, 06 lipca 2022
Fundusze krajowe Fundusze UE
BIP Rumia powiększ czcionkę pomniejsz czcionkę Zwiększ kontrast Zmniejsz kontrast


Środy z biblioteką w janowskim parku

Środy z biblioteką w janowskim parku06.07.2022
Miejska Biblioteka Publiczna im. Floriana Ceynowy w Rumi zaprasza w każdą wakacyjną środę, w godzinach 16:00-19:00, do parku przy ulicy Filtrowej na lato z Biblioteką Janowo. czytaj całość »

Marzysz o własnym mieszkaniu? Zacznij od wypełnienia elektronicznej ankiety

Marzysz o własnym mieszkaniu? Zacznij od wypełnienia elektronicznej ankiety06.07.2022
Zachęcamy osoby, które chciałyby zamieszkać w lokalach SIM (społeczna inicjatywa mieszkaniowa), do wypełnienia elektronicznej ankiety. czytaj całość »

Autolitografia Wiktora Gosienieckiego

Autolitografia Wiktora Gosienieckiego05.07.2022
Skarby Rumi to cykl artykułów prezentujących miejskie zbiory historyczne przechowywane w Stacji Kultura. Są wśród nich pamiątki dokumentujące wielowiekowe dzieje naszej małej ojczyzny: dokumenty, fotografie, monety, przedmioty codziennego użytku, militaria. W przyszłości planowana jest ich ekspozycj... czytaj całość »

Remont boiska piłkarskiego Orlik przy ul. Świętopełka w Rumi

Informacje o projekcie: „Remont boiska piłkarskiego Orlik przy ul. Świętopełka w Rumi” czytaj całość »

Budowa dźwigu osobowego dla osób niepełnosprawnych do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi

Budowa dźwigu osobowego dla osób niepełnosprawnych do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi czytaj całość »

Poprawa jakości powietrza w Rumi poprzez ograniczenie niskiej emisji – przyłączenie budynków mieszkalnych do miejskiej sieci ciepłowniczej

Poprawa jakości powietrza w Rumi poprzez ograniczenie niskiej emisji – przyłączenie budynków mieszkalnych do miejskiej sieci ciepłowniczej (2014) czytaj całość »

Poprawa jakości powietrza w Rumi poprzez ograniczenie niskiej emisji (2015)

Informacje o projekcie: Poprawa jakości powietrza w Rumi poprzez ograniczenie niskiej emisji – przyłączenie budynków mieszkalnych do miejskiej sieci ciepłowniczej (2015) czytaj całość »

Innowacyjny system zaopatrzenia w energię elektryczną, ciepło i chłód części miasta Rumi

Informacje o projekcie: „Innowacyjny system zaopatrzenia w energię elektryczną, ciepło i chłód części miasta Rumi” czytaj całość »

Przebudowa boiska piłkarskiego oraz do gry w rugby w Rumi przy ul. Bukowej

Informacje o projekcie: „Przebudowa boiska piłkarskiego oraz do gry w rugby w Rumi przy ul. Bukowej”. czytaj całość »

Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi – wariant 400 m- treningowy

Informacje o projekcie: „Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi- wariant 400 m- treningowy” czytaj całość »

Budowa Otwartej Strefy Aktywności – wariant rozszerzony – 1 obiekt

Informacje o projekcie: „Budowa Otwartej Strefy Aktywności – wariant rozszerzony – 1 obiekt” czytaj całość »

Zielone patio – Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi

Informacje o projekcie: „Zielone patio – Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi” czytaj całość »

Informacje o projekcie: „Poprawa atrakcyjności rekreacyjnej Rumi poprzez budowę krytej pływalni”

Informacje o projekcie: „Poprawa atrakcyjności rekreacyjnej Rumi poprzez budowę krytej pływalni” czytaj całość »

Poprawa dostępu do układu transportowego w regionie poprzez modernizację ulicy Dąbrowskiego w Rumi

Informacja o projekcie: „Poprawa dostępu do układu transportowego w regionie poprzez modernizację ulicy Dąbrowskiego w Rumi” czytaj całość »

Fundamenty przyszłości-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych uczniów klas I-III czterech szkół podstawowych w Gminie Miejskiej Rumia

Informacje o projekcie: „Fundamenty przyszłości-wyrównywanie szans edukacyjno-rozwojowych uczniów klas I-III czterech szkół podstawowych w Gminie Miejskiej Rumia”. czytaj całość »

Informacje o projekcie: „Klub Integracji Społecznej – w poszukiwaniu pracy”

Informacje o projekcie: „Klub Integracji Społecznej – w poszukiwaniu pracy”. czytaj całość »

Informacje o projekcie „Zdalna szkoła+"

Informacje o projekcie „Zdalna szkoła+" w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach. czytaj całość »

Informacje o projekcie: „Zdalna szkoła"

Karta informacyjna o projekcie „Zdalna szkoła" w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach. czytaj całość »

Informacje o projekcie: „Zielona wyspa – rozwój terenów zielonych na terenie Gminy Miejskiej Rumia w celu poprawy jakości środowiska miejskiego”

Informacje o projekcie: „Zielona wyspa – rozwój terenów zielonych na terenie Gminy Miejskiej Rumia w celu poprawy jakości środowiska miejskiego”. czytaj całość »

Informacje o projekcie: „Ja w Internecie”

Głównym celem Projektu było stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym. czytaj całość »

Informacje o projekcie: „Pociąg do edukacji – podniesienie jakości edukacji poprzez wzrost poziomu kompetencji kluczowych wśród uczniów i kwalifikacji nauczycieli”

Informacje o projekcie: „Pociąg do edukacji – podniesienie jakości edukacji poprzez wzrost poziomu kompetencji kluczowych wśród uczniów i kwalifikacji nauczycieli” czytaj całość »
Fundusze zewnętrzne
Kalendarz wydarzeń